Obchodní a dodací podmínky

Objednání zboží

Pokud se Vám v naší nabídce něco zalíbilo, můžete si vybrané zboží objednat pomocí našeho objednávkového formuláře nebo zprávou SMS. Ve zprávě uveďte název zboží, počet kusů, dodací adresu a kontakt pro vzájemnou komunikaci.

Dodací lhůta je 10 – 30 dní. O termínu dodání budete informováni při potvrzení objednávky, které Vám zašleme emailem nebo sms zprávou. O odeslání vámi vybraného zboží budete informování stejnou cestou. Uvedené ceny zboží jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

Reklamace a záruka

Reklamace vyřídíme individuální dohodou s Vámi. Kupující je povinen zboží při převzetí prohlédnout tak, aby zjistil možné vady a poškození. Případné vady nám neprodleně nahlaste. Záruka se nevztahuje na vady zaviněné přepravcem, na nevhodné umístění (nesmí být ve vlhku a blízko tepelných zdrojů), na neopatrnou manipulaci s výrobkem.

Upozornění: Záruka se dále nevztahuje na barevnou stálost použitých dřevěných dýh, které vlivem denního světla mírně změní odstín. Je to přirozený proces.

Vztahy mezi prodávajícím a nakupujícím se řídí dle občanského zákoníku a zákoníku o ochraně spotřebitele. Patří tam i možnost vrácení nepoškozeného zboží do 14 dnů od převzetí.

Balné a poštovné

Objednané zboží vám zašleme poštou na dobírku. Doručování zboží do zahraničí je možné, ale dodací podmínky je nutné domluvit individuálně. Cena poštovného a balného je max. 140,- kč


(c) Tomáš Lukeš 2007, webdesign by Kuduk.cz